Belgische Herder Club Nederland - Logo

BHCN Day 4 Belgians 2019 Resultaten

BHCN Day 4 Belgians 2019 Resultaten!

 

De BOB's:
 
Groenendaeler: Niavana Miss Moneypenny at Chatmar - Reserve Best in Show
Laekense Herder: Question de Feeling d'Eroudur
Mechelse Herder: Noble Man Sweet Vulcan
Tervuerense Herder: Grimmendans Onero - Best in Show!
 
Keurmeester: dhr. Tom Roozen
 
64428744 2498200336879812 1229068062129389568 o
 
Groenendaeler Resultaten:
 
Reuen
 
Puppy Klasse
 
1. Maestro de Bruine Buck - Veel Belovend & BIS Puppy
2. Tjanga van Labayo - Veel Belovend
 
Tussen Klasse
 
1. Xanova Ebony from Ivory - Uitmuntend, CAC & BOS
2. Revloch Ozzy Osbourne - Uitmuntend
 
Open Klasse
 
1. Mart van de Schagerwaard -  Uitmuntend
2. Eternity's Noah - Uitmuntend
3. Saul du Chateau de Montmirail - Uitmuntend
4. Kadin of the First Triangle - Zeer Goed
 
Kampioens klasse:
 
1. Eternity's Jerome - Uitmuntend & RCAC
 
Teven
 
Puppy klasse
 
1. Melody de Bruine Buck - Veel Belovend
2. Robijn v.d. Cart Hill Village - Veel Belovend
3. Tirza van Labayo - Veel Belovend
 
Jeugd klasse
 
1. Daydream of the First Triangle - Uitmuntend
 
Open Klasse
 
1. Niavana Miss Moneypenny at Chatmar - Uitmuntend, CAC, BOB & RBIS
2. Norah Jones du Bois du TôT - Uitmuntend
3. Vitesse de l'Ambassadeur des Belges - Uitmuntend
 
Fokkers Klasse
 
1. Casyka's Daena - Uitmuntend & RCAC
 
Veteranen Klasse
 
1. Haudry de la Ferme Farouche - Uitmuntend
 
Laekense Herders Resulaten:
 
Reuen
 
Jeugd Klasse
 
1. Red Bull dÉroudur - Uitmuntend & RCAC
 
Open Klasse
 
1. Nepal de la Croix aux Chevaux - Zeer Goed
 
Kampioens Klasse
 
1. Itze Iggo Tjamme's End - Uitmuntend, CAC & BOS
 
Veteranen Klasse
 
1. Gallant du Goupil le Fol - Zeer Goed
 
Teven
 
Jeugd Klasse
 
1. Lakkebo's Be Single - Zeer Goed
 
Open Klasse 
 
1. Question de Feeling d'Eroudur - Uitmuntend, CAC & BOB
2. Partez Pas Sans Moi d'Eroudur - Uitmuntend
3. Shepherds Dogmate Avatar - Uitmuntend
4. Noumea de la Croix aux Chevaux - Uitmuntend
5. Shepherds Dogmate Ourthe - Zeer Goed
 
Kampioens Klasse
 
1. Shepherds Dogmate Bugatti Veyron - Uitmuntend & RCAC
 
Mechelse Herder Resultaten:
 
Reuen
 
Kampioens Klasse
 
1. Noble Man Sweet Vulcan - Uitmuntend, CAC & BOB
 
Teven
 
Jeugd Klasse
 
1. Bailey Full of Desire - Zeer Goed
 
Tussen Klasse
 
1. Alcosetha's LaCony - Uitmuntend
 
Open Klasse
 
1. Alcosetha's Leanora - Uitmuntend & RCAC
 
Fokkers klasse
 
1. Casyka's Xaviera - Uitmuntend & CAC
 
Veteranen Klasse
 
1. Goya Sweet Vulcan - Uitmuntend & BIS Veteraan
2. Alcosetha's Farida - Uitmuntend
 
Tervuerense Herders Uitslagen:
 
Reuen
 
Tussen Klasse
 
1. Holmasa My Special Green Spirit - Uitmuntend
 
Open Klasse
 
1. Grimmendans Onero - Uitmuntend, CAC, BOB & BIS
2. Tarras J'adore de Scottatura - Uitmuntend
3. Taiga van Moned - Zeer Goed
 
Kampioens Klasse
 
1. Corsini Red Affair - Uitmuntend & RCAC
2. Nelson It's Me di Scottatura - Uitmuntend
3. Wizard Razou de Conte de Fée - Uitmuntend
 
Teven
 
Jeugd Klasse
 
1. Morrigan van de Lamar - Uitmuntend & BIS Jeugd
 
Tussen Klasse
 
1. Semtex van Moned - Uitmuntend & RCAC
2. Casyka's Ginger - Uitmuntend
3. Sansa van het Osscher Meer - Uitmuntend
 
Open Klasse
 
1. Casyka's Batic - Uitmuntend, CAC & BOS
2. Kleo van de Lamar - Uitmuntend
3. Once Arwen v.h. Limburgs Schoon - Uitmuntend
 
Fokkers Klasse
 
1. In Bloom van Moned - Uitmuntend
 
Kampioens Klasse
 
1. Whisper Razou de Conte de Fée - Uitmuntend
 
Veteranen Klasse
 
1. Geraya von der Feldstiege - Uitmuntend
 
 
 
 

Afdrukken E-mailadres

logo raad van beheer

stomach