Belgische Herder Club Nederland - Logo

  • Start

Welkom bij de Belgische Herder Club Nederland

De Vereniging is erkend door de Raad van Beheer op Kynologisch Gebied in Nederland vanaf 18 maart 2010 en behartigt de belangen van alle variëteiten Belgische herders: de Groenendaeler, de Tervuerense, de Mechelse en zeker niet te vergeten de Laekense Herder die onze speciale aandacht heeft. Wij willen de leden op een gezellige manier bij elkaar brengen door middel van de Jonge Hondendag in het voorjaar, de Kampioenschapsclubmatch in het najaar, regiowandelingen, lezingen etc.

odin logoterv mechelstndwebv laekenstndweb

Afdrukken E-mailadres

BHCN Nieuwjaarswandeling 2020

18 Januari organiseren we eindelijk weer eens een BHCN nieuwjaarswandeling.
We gaan wandelen in het prachtige duingebied van Soest, de Lange Duinen.
Hier mogen de honden los en kunnen ze heerlijk rennen over de mooie zandvlaktes of door de stukken bos.
Na de wandeling is er de mogelijkheid om met z'n allen wat te eten en te drinken bij Eethuis de Stoeterij.
Laat wel even van te voren weten of je meegaat naar het eethuis i.v.m. een reservering. Last minute aanmeldingen of afmeldingen zijn niet bepaald fijn.
Iedereen is van harte welkom om mee te wandelen 18 Januari, lid of geen lid!

Aanvullende informatie:

- Parkeren aan de Beaufortlaan in 3768MJ Soest.

- 13:00 verzamelen en om 13:30 gaan we beginnen met lopen.

- De route zal normaliter ongeveer 2 uur lopen zijn, dit kan natuurlijk variëren door verschillende redenen.

- Naderhand kan er een drankje gedronken en een hapje gegeten worden bij Eethuis de Stoeterij, hier zijn honden welkom. Mocht je mee willen voor een hapje en een drankje mail dan naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., alleen aanmeldingen via mail worden geaccepteerd om verwarring te voorkomen, vermeld a.u.b. met hoeveel personen u meegaat naar Eethuis de Stoeterij. Graag voor 11-01-2019 aanmelden voor het plaatsen van een reservering.

- Eventuele wijzigingen van plannen worden hier en in de BHCN Facebook groep geplaatst.

Eethuis de Stoeterij:

https://www.eethuisdestoeterij.nl/


Informatie wandelgebied Lange duinen Soest:

https://www.ivn.nl/afdeling/eemland/lange-duinen

Wij hopen u allen te mogen verwelkomen voor een gezellige wandeling in het nieuwe jaar.
Tot 18 Januari 2020!

Crew1

Afdrukken E-mailadres

S.R. Geselecteerden en Nederlandse prijzen Franse Speciale

Er zijn dit jaar tijdens de 60ste Franse speciale in Aubigny-sûr-nére verscheidende honden met Nederlandse nationaliteit of roots geselecteerd voor de Sujet Recommandé (Uitermate geschikt bevonden voor de fok).
Daarnaast zijn er verscheidende honden die in de prijzen zijn gevallen tijdens de show.
Hier kunnen we met zijn allen erg trots op zijn, iedereen van harte gefeliciteerd!
 
Sujet Recommandé geselecteerde honden met Nederlandse nationaliteit of roots:
 
Groenendaeler reuen:
 
Blizard de Bruine Buck & Uran van Lana's Hof
 
Laekense Herder teven:
 
Sioux
 
Tervueren reuen:
 
Corsini Red Affair
 
Tervueren teven:
 
In Bloom van Moned & Niks du Bois du Tôt & Umbra Noa Di Scottatura
 
Vergeet niet alle benodigde documenten te versturen naar de Franse rasclub "CFCBB" om de selectie van uw hond te voltooien, dit moet uiterlijk 31/10/2019 voldaan zijn. 
 
Honden met Nederlandse nationaliteit of roots in prijzen gevallen op de Franse Speciale:
 
Groenendaelers: 
 
Luca de Bruine Buck (R) - BOB & Reserve Best in Show
Uran van Lana's Hof (R) - Reserve CAC
O'Neill de Bruine Buck (R) - Best Baby in Show
 
Laekense Herders:
 
Rhino van Moned (R) - Beste Baby van het Ras & Reserve Beste Baby in Show
 
Tervuerense Herders:
 
Casyka's Adinda (T) - CAC, BOB & Best in Show
 
Picture by Thea van Niekerk -  The Best in Show Line-up
69295318 2480933325285509 4724717209627131904 o
 
 
 
 
 
 

Afdrukken E-mailadres

BHCN Jonge honden en veteranen dag 2020 aankondiging

BHCN Jonge honden en veteranen dag met fungames 2020 aankondiging.
 
Wij zijn er dit jaar op tijd bij met de aankondiging voor ons jaarlijkse evenement voor jong en oud.
Reserveer alvast maar een plekje in uw agenda!
 
 
Op 4 april 2020 wordt de jaarlijkse jonge honden- en veteranen dag met fungames van de BHCN gehouden!
Als keurmeester hebben we uitgenodigd: Christine Bouchat.
We zullen terugkeren naar het terrein van Dogcenter Kerkwijk.
Nieuw dit jaar is een kortingsbon voor elke kennel die een nest heeft gefokt via de BHCN.
Heeft u een nest gefokt vanaf 01-01-2019 via de BHCN dan krijgt u  €5,- korting op zowel de show als de fungames wanneer u een pup uit dat nest inschrijft. U fokt een nest via de BHCN als u een geboortebericht invult en deze verzend, aan u de keuze of u deze op de website wilt laten plaatsen of niet.
Elke ingeschreven pup uit dat nest kan dus een totaal van €10,- korting krijgen, deze kortingsbon kunt u toevoegen bij het inschrijvingsformulier of sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. , alleen dan wordt de korting verwerkt.
De inschrijving wordt geopend op 01-02-2020, tegen die tijd zal er meer informatie beschikbaar komen.
BHCN jongenhondendag1

 

Afdrukken E-mailadres

BHCN Day 4 Belgians 2019 Resultaten

BHCN Day 4 Belgians 2019 Resultaten!

 

De BOB's:
 
Groenendaeler: Niavana Miss Moneypenny at Chatmar - Reserve Best in Show
Laekense Herder: Question de Feeling d'Eroudur
Mechelse Herder: Noble Man Sweet Vulcan
Tervuerense Herder: Grimmendans Onero - Best in Show!
 
Keurmeester: dhr. Tom Roozen
 
64428744 2498200336879812 1229068062129389568 o
 
Groenendaeler Resultaten:
 
Reuen
 
Puppy Klasse
 
1. Maestro de Bruine Buck - Veel Belovend & BIS Puppy
2. Tjanga van Labayo - Veel Belovend
 
Tussen Klasse
 
1. Xanova Ebony from Ivory - Uitmuntend, CAC & BOS
2. Revloch Ozzy Osbourne - Uitmuntend
 
Open Klasse
 
1. Mart van de Schagerwaard -  Uitmuntend
2. Eternity's Noah - Uitmuntend
3. Saul du Chateau de Montmirail - Uitmuntend
4. Kadin of the First Triangle - Zeer Goed
 
Kampioens klasse:
 
1. Eternity's Jerome - Uitmuntend & RCAC
 
Teven
 
Puppy klasse
 
1. Melody de Bruine Buck - Veel Belovend
2. Robijn v.d. Cart Hill Village - Veel Belovend
3. Tirza van Labayo - Veel Belovend
 
Jeugd klasse
 
1. Daydream of the First Triangle - Uitmuntend
 
Open Klasse
 
1. Niavana Miss Moneypenny at Chatmar - Uitmuntend, CAC, BOB & RBIS
2. Norah Jones du Bois du TôT - Uitmuntend
3. Vitesse de l'Ambassadeur des Belges - Uitmuntend
 
Fokkers Klasse
 
1. Casyka's Daena - Uitmuntend & RCAC
 
Veteranen Klasse
 
1. Haudry de la Ferme Farouche - Uitmuntend
 
Laekense Herders Resulaten:
 
Reuen
 
Jeugd Klasse
 
1. Red Bull dÉroudur - Uitmuntend & RCAC
 
Open Klasse
 
1. Nepal de la Croix aux Chevaux - Zeer Goed
 
Kampioens Klasse
 
1. Itze Iggo Tjamme's End - Uitmuntend, CAC & BOS
 
Veteranen Klasse
 
1. Gallant du Goupil le Fol - Zeer Goed
 
Teven
 
Jeugd Klasse
 
1. Lakkebo's Be Single - Zeer Goed
 
Open Klasse 
 
1. Question de Feeling d'Eroudur - Uitmuntend, CAC & BOB
2. Partez Pas Sans Moi d'Eroudur - Uitmuntend
3. Shepherds Dogmate Avatar - Uitmuntend
4. Noumea de la Croix aux Chevaux - Uitmuntend
5. Shepherds Dogmate Ourthe - Zeer Goed
 
Kampioens Klasse
 
1. Shepherds Dogmate Bugatti Veyron - Uitmuntend & RCAC
 
Mechelse Herder Resultaten:
 
Reuen
 
Kampioens Klasse
 
1. Noble Man Sweet Vulcan - Uitmuntend, CAC & BOB
 
Teven
 
Jeugd Klasse
 
1. Bailey Full of Desire - Zeer Goed
 
Tussen Klasse
 
1. Alcosetha's LaCony - Uitmuntend
 
Open Klasse
 
1. Alcosetha's Leanora - Uitmuntend & RCAC
 
Fokkers klasse
 
1. Casyka's Xaviera - Uitmuntend & CAC
 
Veteranen Klasse
 
1. Goya Sweet Vulcan - Uitmuntend & BIS Veteraan
2. Alcosetha's Farida - Uitmuntend
 
Tervuerense Herders Uitslagen:
 
Reuen
 
Tussen Klasse
 
1. Holmasa My Special Green Spirit - Uitmuntend
 
Open Klasse
 
1. Grimmendans Onero - Uitmuntend, CAC, BOB & BIS
2. Tarras J'adore de Scottatura - Uitmuntend
3. Taiga van Moned - Zeer Goed
 
Kampioens Klasse
 
1. Corsini Red Affair - Uitmuntend & RCAC
2. Nelson It's Me di Scottatura - Uitmuntend
3. Wizard Razou de Conte de Fée - Uitmuntend
 
Teven
 
Jeugd Klasse
 
1. Morrigan van de Lamar - Uitmuntend & BIS Jeugd
 
Tussen Klasse
 
1. Semtex van Moned - Uitmuntend & RCAC
2. Casyka's Ginger - Uitmuntend
3. Sansa van het Osscher Meer - Uitmuntend
 
Open Klasse
 
1. Casyka's Batic - Uitmuntend, CAC & BOS
2. Kleo van de Lamar - Uitmuntend
3. Once Arwen v.h. Limburgs Schoon - Uitmuntend
 
Fokkers Klasse
 
1. In Bloom van Moned - Uitmuntend
 
Kampioens Klasse
 
1. Whisper Razou de Conte de Fée - Uitmuntend
 
Veteranen Klasse
 
1. Geraya von der Feldstiege - Uitmuntend
 
 
 
 

Afdrukken E-mailadres

logo raad van beheer

stomach